Deli Mah . Girdap akgün caddesi no 74/33 Çalışma Saatlerimiz : 8:00 - 18:00
ANASAYFA / Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İ.S Sürücü Kursu

1988 Yılında kurulan İS SÜRÜCÜ KURSU , Mersin'in ilk açılan sürücü kursu olarak Mersin'in yarısına ehliyet vermiş bulunmaktayız. ve RENGARENK araçlarımız  ile hayatınıza renk katmaya devam ediyoruz.

Kursumuz; 
Otomobil, Otobüs ve Motosiklet sınıflarında eğitimler ve sürücü belgeleri veren kaliteli, üstün ve modern eğitimi hizmet anlayışı olarak benimsemiş, önde gelen eğitim kurumlarından biridir.

    VİZYONUMUZ

    "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
    Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Reklam Fabrikası ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

    MİSYONUMUZ

    Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.Yapmaya çalıştı

250
Yıllık Deneyim
96
Mutlu Öğrencilerimiz
650
Kadromuz
25
Kursiyer Mezun